נדב יעקבי

נדב יעקבי,

הרצאות בנושא ספורט, תקשורת ופוליטיקה

נדב יעקבי שדרן ערוץ הספורט מציע מגוון הרצאות מרתקות בנושאי ספורט, תקשורת ופוליטיקה – בתיאום מראש בכל הארץ.

ניתן להזמין את אחת ההרצאות הבאות:
1. "כדורגל והחיים" – אומרים על הכדורגל שהוא "הדבר הלא חשוב" הכי חשוב בעולם. מה כוחו של ענף הספורט הזה, מדוע הוא משפיע על כולנו. סוף סוף גם מי שאינו חובב כדורגל יכול להבין את השיגעון העולמי הזה. הרצאה מעשירה וקלילה, לגברים ונשים כאחד מתאימה במיוחד לימי הולדת למבוגרים ולאירועי חברה.
2. "כדורגל ספרדי או אנגלי?" נדב יעקובי, האיש הכי מזוהה בארץ עם הכדורגל הספרדי, ירחיב לגבי היריבות בין שתי המדינות הללו, ירחיב על ההבדלים התרבותיים וההיסטוריים וכמובן יעסוק בקרב הנצחי בין ברצלונה לריאל מדריד. הרצאה מעשירה וקלילה, מתאימה במיוחד לימי הולדת למבוגרים ולאירועי חברה.
3. "מסי או רונאלדו". אז מי הגדול מכולם? בהרצאה המרתקת יחשפו הסיפורים האישיים של שני הכדורגלנים המפורסמים בעולם. ההרצאה מתאימה מאוד לימי הולדת, לנוער ולילדים.
4. "רוחות מלחמה" הקשר בין כדורגל לפוליטיקה הוא עתיק ועמוק. בשל ההשפעה העצומה של הספורט הזה הוא היווה לא פעם כלי שרת של מנהיגים ומשטרים וגם היווה שיקוף של מציאות פוליטית וחברתית. ההרצאה תיקח אותנו לאירועים היסטוריים בארגנטינה, ספרד, מדינות יוגוסלביה לשעבר וכן גם ישראל. הרצאה מעשירה ומרתקת, לגברים ונשים כאחד, מתאימה במיוחד לאירועי חברה.

  • אתר צ'ופרים פלוס הוא משווק מורשה ע"י נדב יעקבי להזמנת ומכירת הרצאות בתיאום מראש – הרכישה באתר קלה, מאובטחת ובטוחה ומתבצעת אונליין באמצעות כרטיס האשראי.
  • לתיאום תאריך להרצאה של נדב יעקבי התקשרו: 074-7010444 
  • עם סיום תהליך הרכישה תקבלו במייל אישור שרכשתם בצ'ופרים פלוס כולל חשבונית קבלה כחוק. בילוי נעים.
כתובת: בכל הארץ
ימים ושעות פעילות: בתיאום מראש בלבד | טלפון: 074-7010444
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד